Registrácia stránky do katalógov a vyhľadávačov

Zoznam katalógových stránok do ktorých sa oplatí registrovať vašu stránku

Máte internetovú stránku a chcete zvýšiť jej návštevnosť? Rýchlou cestou je platená reklama cez rôzne systémy (napríklad Google AdWords). Potrebné je však už pri tvorbe stránky a jej obsahu dodržiavať SEO, teda vytvárať ju s optimalizáciou pre internetové vyhľadávače.

Netreba však zabudnúť ani na registráciu v katalógových stránkach. Základná registrácia je často krát bezplatná, takže okrem času vás to nebude stáť ani cent. Nižšie nájdete zoznam slovenských katalógových stránok, do ktorých sa oplatí registrovať vašu stránku (samozrejme, existuje ich oveľa viac – čím viac registrácií, tým väčšia šanca na zvýšenie návštevnosti). Ak neviete ako, poraďte sa s nami.

E-shopy, predaj tovaru

Pri e-shopoch a pri predaji tovaru odporúčame používať špecifické stránky zamerané na túto oblasť. Nemusia to byť len katalógové stránky, môžu to byt aj internetové bazáre a podobne, kde môžete spropagovať svoj tovar alebo e-shop.

Prepojenie s porovnávačmi tovaru

Ak prevádzkujete elektronický obchod a chcete aby vaše produkty boli viac „na očiach“ zákazníkov, je vhodné váš e-shop registrovať do porovnávačov tovaru, ktoré sú často prvým cieľom pri hľadaní tovaru zákazníkmi. Tu je však situácia zložitejšia ako pri bežných katalógových stránkach – potrebujete prepojenie medzi vaším e-shopom a porovnávačom. V tejto oblasti je preto vhodné, aby ste sa obrátili na odborníkov v tejto oblasti, ktorí vám prepojenie nakonfigurujú. Tu však upozorňujeme, že na toto by ste mali myslieť už na začiatku vytvárania e-shopu, pretože je veľmi dobré dodržiavať kategorizáciu vášho e-shopu s porovnávačmi, vhodne pomenovať produkty a uvádzať pri nich všetky vyžadované údaje.

Zoznam slovenských porovnávačov pri ktorých odporúčame prepojenie s vaším e-shopom: