Web stránky

Vytvárame www stránky od jednoduchých statických, až po redakčné systémy a e-shopy

Na základe požiadaviek vytvoríme internetové stránky podľa vašich potrieb. Vytvárame www stránky od jednoduchých statických, až po redakčné systémy, portály a internetové obchody, ktorých obsah si môžete spravovať veľmi jednoducho aj sami. V prípade potreby zabezpečíme pravidelnú aktualizáciu obsahu podľa vami dodaných informácií. Pri návrhu grafického dizajnu web stránok spolupracujeme s profesionálmi spoločnosti STUART s.r.o.

Pri tvorbe web stránok využívame CMS systému WordPress (kvôli jeho rýchlosti, spoľahlivosti, …), pre ktorý je samozrejmosťou možnosť vlastnej neskoršej úpravy obsahu stránky – stačí sa prihlásiť menom a heslom, a môžete buď meniť pôvodný obsah stránky, alebo pridávať nový, vlastný (nemáte náklady na aktualizáciu stránok). Prostredie je v slovenskom jazyku. Samozrejmosťou je aj možnosť jazykových mutácií stránky, rôzne formuláre a dotazníky, dynamický obsah, vkladanie dokumentov do obsahu (vrátane ich katalógovej stránky), vkladanie videí a podobne.

logo-wordpresslogo-html-csslogo-woocommercelogo-wpmllogo-themeforest

Počas štádia tvorby stránky budete mať možnosť si ju prezerať cez privátny prístup (heslo) tak, aby bola zverejnená až vo svojej finálnej podobe (počas tohto procesu bude bežný návštevník vidieť len jednu informačnú stránku, kde je možné zadať napríklad základné informácie o spoločnosti a o tom, že sa pripravuje nová stránka).

Okrem samotného vytvorenia stránky realizujeme aj optimalizáciu, aby bola čo najlepšie vyhľadateľná prostredníctvom internetových vyhľadávačov ako Google, Bing a ďalších (SEO optimalizácia). K tomu vám môžeme pravidelne posielať analýzy o jej návštevnosti. Zabezpečíme tiež registráciu do katalógových stránok a rôznych domácich vyhľadávačov.

Vytvorenie novej web stránky

Ešte nemáte vlastnú web stránku? Chcete prezentovať zákazníkom vaše služby alebo tovar? Alebo rovno vytvoriť e-shop? Internetová stránka je dnes samozrejmosťou pre každú serióznu firmu. Ak ju nemáte, radi vám s tým pomôžeme.

Zabezpečíme registráciu domény tak, aby ste boli jej vlastníkom. Následne vyberieme najvhodnejší webhosting pre vašu pripravovanú web stránku. Vrámci webhostingu podľa vašich požiadaviek nakonfigurujeme aj e-mailové schránky a všetky potrebné nastavenia a presmerovania. Následne prekonzultujeme obsah stránky, navrhneme vhodnú štruktúru a funkcionalitu, pripravíme grafický návrh. Ďalej už pokračuje samotná realizácia web stránky…

Redizajn existujúcej stránky

Nepáči sa vám vzhľad vašej existujúcej web stránky? Nepostačuje vám jej funkčnosť? Neviete jednoducho meniť alebo pridávať jej obsah? Ak máte podobné problémy s vašou web stránkou, ponúkame vám redizajn.

Nami ponúkaný redizajn nie je len zmena vzhľadu, ale aj kompletná zmena funkčnosti stránky, návrh novej štruktúry, doplnenie možnosti pre vlastnú úpravu a dopĺňanie obsahu. Okrem toho odporučíme aj úpravu obsahu a textov na stránke, aby bola lepšie vyhľadateľná v internetových vyhľadávačoch. V prípade potreby odporučíme a následne zrealizujeme zmenu webhostingu. Počas redizajnu bude pôvodná stránka stále funkčná, až kým inovovaná stránka nedosiahne publikovateľnú podobu.

VARIABILITA WEB STRÁNOKvzhľad a funkcionalitu vytvoríme podľa vašich požiadaviek a potrieb

Jednoduché stránky

Jednoduché prezentačné HTML / PHP stránky, ktorých obsah neplánujete v budúcnosti pravidelne dopĺňať alebo rozširovať. Prípadné úpravy v budúcnosti zrealizujeme na požiadanie.

Redakčné systémy

Redakčné web systémy založené na CMS WordPress. Umožňuje jednoduchú zmenu a dopĺňanie informácií na stránku, pridávanie podstránok, galérií, formulárov a podobne.

Internetové obchody

E-shopy v systéme WooCommerce, umožňujúce štandardnú funkcionalitu pre internetový obchod, viaceré možnosti prepravy a platby za zakúpený tovar. Jednoduché dopĺňanie tovaru, sklad.

WEB ŠABLÓNYprofesionalita, vysoká efektívnosť a nízke náklady

Pre vyššiu efektínosť a zníženie vašich nákladov na web stránku používame aj šablóny. Jedná sa o vopred pripravené „kostry“ internetových stránok, kde sa len nadefinuje/zmení vzhľad (farby, rozmiestnenie prvkov a pod.), doplní sa váš obsah (texty a obrázky), a prípadne sa doprogramuje špecifická funkcionalita. Nemusíte sa však báť „uniformity“. Keď sa šablóna dostatočne upraví, vôbec nie je zrejmé že vaša stránka bola odvodená od nejakej konkrétnej šablóny a vyzerá ako originálny návrh (práve na úpravy šablón sa špecializujeme). Týmto spôsobom je vytvorenie stránky oveľa rýchlejšie, efektívnejšie a v neposlednom rade aj finančne menej náročnejšie.

Výhodou je kvalitne spracovaný background stránky („programátorské pozadie“), ktoré síce na stránkach nie je viditeľné, avšak je z celej stránky najnáročnejšie (technicky, a tým aj finančne). Takto vytvorená stránka je VYSOKO KVALITNÁ a VYSOKO PROFESIONÁLNA.

Prispôsobíme vaše WordPress šablóny!

Špecializujeme sa na úpravu a prispôsobenie existujúcich šablón pre WordPress.

Kúpili ste si šablónu pre WordPress a nie ste spokojný s jej štandardným vzhľadom? Chcete ju lepšie prispôsobiť vašej firemnej identite? Vieme ju pre vás upraviť presne podľa vašich potrieb. Úpravy zahŕňajú nielen zmeny farieb, veľkosti a umiestnenia prvkov stránky (šablóny), ale niektoré časti môžu byť úplne odstránené, alebo naopak, do existujúcej WordPress témy doprogramujeme úplne novú funkcionalitu.

V prípade potreby tiež preložíme texty využívané šablónou do slovenského jazyka.

beforeafter