O nás

Informácie o našej spoločnosti

V oblasti informačných technológií sa pohybujeme už od roku 1994. Odvtedy sme prešli výrazným vývojom, vyskúšali a nasadili sme množstvo nových technológií a zariadení.

Na začiatku našej činnosti sme sa venovali programovaniu špecializovaných aplikácií pre podporu cenotvorby a technológie v oblasti strojárskej výroby.

Neskôr sme nasadzovali a riadili počítačové siete so systémami Novell Netware. Odtiaľ sme prešli na systémy Windows. S rozširovaním Internetu sme začali s tvorbou internetových prezentácií a nemalú pozornosť venujeme aj ochrane a zabezpečeniu dát.

V súčasnosti sa zameriavame na nasadenie a správu serverových a desktopových riešení systému Windows, správe serverových riešení systému Linux, počítačovým sieťam, komplexnému zabezpečeniu jednotlivých počítačov alebo celých systémov, zálohovaniu, obnove dát, atď.

Nepodstatnou časťou našej činnosti je aj tvorba internetových stránok, kde popri jednoduchých statických stránkach vytvárame aj komplexné redakčné systémy.

Počas celej doby nášho pôsobenia v oblasti informačných technológií sme sa venovali aj publikačnej činnosti v printových médiách PC Space, PC Revue, CHIP a ďalších. Vďaka tejto činnosti sme sa zdokonalili vo svojej odbornej práci a delili sa o naše poznatky so širokou odbornou verejnosťou.

Stojíme na vašej strane

Stojíme na vašej strane a hľadáme optimálne riešenia pre vaše potreby. Našim cieľom je uplatnenie našich vedomostí a dlhoročných skúseností z oblasti informačných technológii vo vašej firme.

KTO SME / CERTIFIKÁTYStretnite sa s nami / Nami získané certifikáty

Štefan Stieranka
Štefan Stieranka

img-3

Computer configuration and maintenance

Certifikát spoločnosti Brainbench je zameraný na prácu s osobným počítačom, jeho rozšírenou konfiguráciou a údržbou. Zahŕňa nielen hardvérovú časť, ale aj systém Windows.

img-4

Microsoft Office

Certifikát spoločnosti Brainbench je zameraný na prácu s balíkom kancelárskych aplikácií Microsoft Office – vytváranie dokumentov a šablón, ich formátovanie, tvorba makier, skriptov a prepojenie s externými zdrojmi dát.

img-5

Novell NetWare Administration Certificate

Jedná sa o starší certifikát preukazujúci schopnosti pre inštaláciu, konfiguráciu a správu systémov Novell NetWare. Jedná sa síce o dnes už menej používaný, avšak stále kvalitný serverový operačný systém.

Počítače

Servery

Siete

Mobily

WEB

WordPress