BLOG

Aktuality, zaujímavé rady, tipy a triky, novinky z našej spoločnosti a ďalšie zaujímavé informácie

Spustená stránka www.vase-uctovnictvo.sk

Spustená stránka www.vase-uctovnictvo.sk

Spustená nová stránka www.vase-uctovnictvo.sk, vytvorená na základe šablóny v CMS systéme WordPress. Spoločnosť ponúka služby jednoduchého a podvojného účtovnítva – spracujú daňové priznania, vystavia mzdy, odošlú výkazy do poisťovní, všetko elektronicky a podľa aktuálne platných zákonov.

Vaše Účtovníctvo s.r.o. ponúka spracovanie účtovníctva bez starostí. V dohodnutých termínoch si vyzdvihneme účtovné doklady, ktoré spracujeme a vrátime vám ich spolu s mesačnými výkazmi. Upozorníme vás na vaše daňové, odvodové a iné povinnosti v rámci súčasne platnej legislatívy. Ochotne poradíme a odpovieme na vaše otázky. Sme tu pre vás! Zvažujete zamestnať vlastného účtovníka? Zamestnajte nás a ušetríte!

Využitím našich služieb ušetríte mzdové náklady.  Za svoje peniaze získate kvalitný výstup a nebudete viac preplácať dovolenky, náhradné voľná, PN a ani hodiny strávené na facebooku. Nemusíte kupovať nový počítač, účtovnícky software a jeho aktualizácie, tlačiarne a drahé tonery, nebudete platiť vysoké účty za telefón. Vaše doklady spracujeme v kvalitnom ekonomickom programe POHODA SK. Nemusíte kupovať ani odbornú literatúru  a chodiť na semináre či školenia, o všetkých dôležitých novinkách vás budeme vždy včas informovať.