Portfólio

Pozrite si to najzaujímavenšie z portfólia našich prác

Web stránka pre výrobcu mäsových výrobkov tradičnou metódou – maso-ponitrie.sk

Pre firmu Slovenské Tradičné s.r.o. sme vytvorili web stránku www.maso-ponitrie.sk, prezentujúcu jej mäsovú výrobu a vlastné predajne. Slovenské Tradičné s.r.o. je rodinná firma, ktorá sa zaoberá domácou výrobou klobás, slaniny, nátierok, párkovín a zabíjačkových špecialít klasickým tradičným spôsobom. Ich chutné mäsové výrobky si môžete zakúpiť aj v sieti ich vlastných predajní na celom Slovensku. Filozofiou firmy Slovenské Tradičné s.r.o. je vyrábať mäsové výrobky z kvalitných surovín a podľa tradičných receptúr. Používajú len čerstvé slovenské mäso z overených chovov a všetky výrobky sú vyrábané ručne.

Nami vytvorená web stránka prezentuje kategorizované produkty slovenské mäso, gazdovské špeciality, párky, grilovanie, slaniny, klobásy, údeniny, paštéty, maste, šunky, suché salámy, a tiež domáce cestoviny. Okrem toho na stránke nájdete informácie o ich výrobe, a hlavne podobné kontakty na sieť predajní po celom Slovensku, kde si ich môžete kúpiť.

Web stránka je úplne responzívna, vytváraná so zvýšeným ohľadom na komfortné zobrazenie na mobiloch.Kategória: WEB stránky

Dátum: 11/2023

Klient: Slovenské tradičné s.r.o.www.maso-ponitrie.sk