BLOG

Aktuality, zaujímavé rady, tipy a triky, novinky z našej spoločnosti a ďalšie zaujímavé informácie

Nová verzia TeamViewer 11

Nová verzia TeamViewer 11

Novinky v TeamViewer 11

Menšia náročnosť na šírku pásma a efektívnejšie vykresľovanie obrazu

Zlepšený výkon

Aplikácia TeamViewer bola optimalizovaná tak, aby bola menej náročnejšia na šírku pásma a poskytovala efektívnejšie vykresľovanie obrazu, takže pri danom pásme sa môžete spoľahnúť na lepšiu kvalitu obrazu. Medzi ďalšie prínosy patrí až 15-násobne rýchlejší prenos súborov a až o 30 % nižší objem prenesených dát.
grafické rozdelenie

Dôsledne prepracovaný panel s nástrojmi

Zrýchľuje sa nielen aplikácia TeamViewer, ale aj vaša práca. Rozhranie relácie vzdialeného ovládania bolo prepracované na základe požiadaviek našich zákazníkov a podľa najnovších poznatkov výskumu v oblasti dizajnu užívateľských rozhraní. Všetko, čo potrebujete, nájdete vždy tam, kde to očakávate.

Prístup k zariadeniam Android v bezobslužnom režime

Aplikácia TeamViewer podporuje vzdialené ovládanie viacerých systémov Android než ktorékoľvek iné riešenie. Teraz už dokonca môžete vzdialene ovládať zariadenia Android v bezobslužnom režime odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Systém Android nie sú len inteligentné telefóny a tablety. V súčasnosti využíva Android aj množstvo iných zariadení, ako napríklad predajné terminály (POS), bankomaty, informačné tabule a dokonca aj predajné automaty.

Poskytnite svojim zákazníkom tlačidlo SOS

Táto funkcia maximálne uľahčuje zákazníkom získať podporu. Vytvorte prispôsobený modul TeamViewer QuickSupport, ktorý vloží ikonu s názvom vašej spoločnosti alebo žiadosť o podporu priamo na pracovnú plochu počítača zákazníka. Zákazníci vás budú môcť požiadať o pomoc jediným kliknutím prostredníctvom prispôsobeného modulu QuickSupport, ktorý sa automaticky aktualizuje a odráža všetky úpravy.

Získavanie spätnej väzby od zákazníkov

Zlepšite kvalitu svojich služieb vďaka spätnej väzbe od zákazníkov získavanej prostredníctvom automatického prieskumu spokojnosti na záver každej relácie podpory. Zákazníci vám budú môcť poskytnúť hodnotenia a komentáre, ktoré vám pomôžu vylepšiť poskytované služby podpory.

Vzdialená inštalácia modulu TeamViewer Host

Nový zákazník sa stane pravidelným zákazníkom! Pri spontánnej relácii podpory môžete nastaviť prístup v bezobslužnom režime po vzdialenej inštalácii modulu TeamViewer Host. Dokonca môžete nainštalovať prispôsobený modul Host s dizajnom svojej spoločnosti.
grafické rozdelenie

Účinné a flexibilné zdieľanie skupín

Využívajte úplnú kontrolu nad všetkými skupinami zo zoznamu Počítače a kontakty. Ak ste dostali „úplný prístup“, môžete zdieľať skupiny, ktoré sú zdieľané s vami, a meniť povolenia. Presuňte zdieľané kontakty do svojich vlastných kontaktov a hneď uvidíte, kto je vlastníkom zdieľanej skupiny. Toto je najjednoduchší spôsob správy kontaktov a zariadení.

Ušetrite čas vďaka viacnásobnému výberu

Súčasný výber viacerých kontaktov a zariadení zo zoznamu Počítače a kontakty umožňuje pracovať efektívnejšie. Priraďte k skupine napríklad viacero zariadení súčasne alebo pridajte ďalších účastníkov do video hovoru výberom kontaktov a ich súčasným pozvaním.
grafické rozdelenie

Spúšťajte aplikáciu TeamViewer v prehliadači

Používajte aplikáciu TeamViewer na poskytovanie vzdialenej podpory alebo vzdialeného prístupu priamo z webového prehliadača. Je to praktické riešenie, ak nemáte oprávnenia správcu na inštalovanie aplikácie TeamViewer, avšak potrebujete sa pripojiť k vzdialenému zariadeniu a poskytnúť podporu alebo spolupracovať na projekte.

Podpora OS Chrome

TeamViewer je žiarivým príkladom podpory viacerých platforiem, dôkazom čoho je aj pridanie ďalšieho systému do zoznamu – operačného systému Chrome OS spoločnosti Google. Zariadenie Chromebook už môžete využívať na prístup k svojmu pracovnému či domácemu počítaču alebo na poskytovanie vzdialenej podpory.